ФОТО: Синот на Аркан ја поддржа Карлеуша

Јелена Карлеуша е во војна со Цеца со години, а во војна со неа е и синот на Аркан од првиот брак, Воин.

Тој ја поддржа Карлеуша за скандалот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 23:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега