ФОТО: Симпатичен гаф на нашиот Даниел Кајмакоски кој го насмеа Балканот

Даниел Кајмакоски очигледно премногу возбуден поради вчерашниот настап на Фејсбук направи симпатичен гаф кој ја насмеа јавноста. Сепак, мора да признаеме имаше и зошто да биде возбуден, бидејќи отпеа мошне тешка песна, а сепакзвучеше одлично и повторно ги доби симпатиите од публиката...

Извор: Фаил.мк

15.01.2014 - 10:20
Фото: 
семесеирџиско

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега