ФОТО: Штом се симна од сцената - водителот на Евровизија се бакна со момчето

На Евровизија беше забележан еден момент кога водителот се симна од сцената и се бакна со неговото момче. 

Аси Азар беше водител на годинешното издание на Евровизија, каде Тамара заврши осма.

Додека траеше финалето имаше поддршка од својот сакан Алберт.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.05.2019 - 20:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега