ФОТО: Што се случува во Охрид - десетици лежат среде чаршија

Десетина млади денеска лежеле среде охридската чаршија, пишува Нова.

Нема информации за што станува збор но очевидците кои ги испратиле фотките до редакцијата велат дека младите не зборувале македонски јазик. Се траело десетина минути и привлекло големо вниманиекај случајните минувачи.

30.04.2014 - 21:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега