ФОТО: Што е чудно на фотографијата на Борис Трајковски и Владимир Путин?

 

Фотографија од средба на трагично загинатиот македонски претседател Борис Трајковски и Владимир Путин, во која имаат иста положба на рацете остави отворени многу прашања. И двајцата претседатели се разделија од сопругите, Трајковски за жал поради смрт, а Путин по скандалот кој изби за неговата помлада љубовница, се реши за развод од сопругата.

 

 

Оцени ја веста

10.04.2015 - 11:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа