ФОТО: Шлиц над колкот и длабокот деколте - Бијонсе во провокативен фустан на роденденот кај познатиот рапер

Бијонсе била на ѕвездената листа на гости за прославата на 50. роденден на раперот Паф Деди.

Пејачката за таа прилика облекла фустан со длабок шлиц во кој била толку заводлива што сите се вртеле по неа.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Dec 15, 2019 at 5:09pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2019 - 12:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега