ФОТО: Шерифовиќ покажа голи нозе - маж ја масираше, додека таа уживаше

Српската пејачка Марија Шерифовиќ едвај дочека да се укине карантинот за да може да се посвети себеси и на своето тело, па веднаш посетила козметички салон.

Пејачката неодамна открила дека после карантинот почнала со диета за да ги изгуби килограмите кои ги нафрлила додека два месеци седела дома, а сега решила малку и да се опушти. Таа посетила еден салон каде уживала на масажа на целото тело, со што се пофалила и на Инстаграм и објавила видео додека физиоетерапевт ја масира.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 20:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега