ФОТО: Шерифовиќ е во Америка, а тој во Србија, па му напиша порака - „Ми недостигаш мој најубав“

Марија Шерифовиќ која е на турнеја во Америка, на својот Инстаграм профил објави фотографија каде покажа кој најмногу ѝ недостасува додека е отсутна.

„Ми недостасуваш синко мој најубав. Ќофте мое, чварко моја, ванилици и манилици. Плазме кексу, хотдогу мој,. Балерино и топ моделу. Најубав цвету. Око мое. Нозе мои грациозни. Курато мое куче. Те сакан. Ќе ти донесам многу гранули и брокули. И океј, по некоја плескавица“, напиша Марија мислејчи на своето куче.

 
 
 
View this post on Instagram

MOJ PRELEPI PSA 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on Dec 17, 2019 at 7:58am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 13:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега