ФОТО: „Северна Македонија" ги смири лутите ривали Амди Бајрам и Самка

Лутите ривали Амди Бајрам и Самка Ибраимовски прегрнати по изгласувањето на уставните измени.

Поставија заедничка фотографија на социјалните мрежи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.01.2019 - 10:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега