ФОТО: Северина во гаќички без градник покажа дека во 47-та година изгледа фантастично

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која би можела да ви го поправи денот.

Пејачката позирала во гаќички, а очигледно под горниот дел кој го облекла, нема градник. Северина на фотографијата ги покажала совршените нозе и деколте, а фотографијата настанала како дел од кампањата за нејзиниот нов албум „Хало“, кој многу им се допаѓа на нејзините обожаватели.

Северина, да потсетиме, за еден месец ќе го прослави 47-от роденден, а обожавателите ѝ велат дека изгледа дваесетина години помладо од нејзините врсници.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Friday mood...  #newalbum #halo #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on Mar 15, 2019 at 6:34am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.03.2019 - 14:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега