ФОТО: Северина се соблече во костим за капење - задникот во преден план

Хрватската пејачка Северина во моментов е на одмор во Бодрум во Турција. На своите фанови им се пофали со фотографија од атрактивната дестинација. На фотографијата пејачката е во едноделен костим за капење. Од многубројните фанови доби пофалби за нејзиниот изглед во едноделниот костум за капење.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Summer time #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on Jul 10, 2019 at 4:25am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 18:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега