Фото: Северина се појави нормално облечена, но сите гледаа во нејзините нозе и се чудеа

 

Веќе долго време Северина има необичен стил кој го негува, а многумина го оспоруваат.

Позната е по своите експериментирања кои вклучуваат чевли и необични чорапи, а сега за модните критичари подготвила и ново засладување.

Нејзиниот стајлинг предизвикал голем интерес, како и секој досега, а станува збор за комбинација од панталони и плетен џемпер во кралско сина боја, на кои облекла хулахопки во иста боја и неочекувани бели салонки.

Ова не е првпат Северина да облече чорапи на високи потпетици, а минатата година облече и спортски бели чорапи со црвени сандали.

Погледнете:

 

 

 

 

12.01.2018 - 18:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа