ФОТО: Сестрата на Тоше со една објава откри колку ѝ недостасува братот

Вчера се навршија 12 години од трагичната смрт на најголемата македонска ѕвезда Тоше Проески.

Неговата сестра Дора Проеска често на социјалните мрежи пишува колку ѝ недостасува нејзиниот брат.

Вчера на неговата 12-годишнина од смртта на Тоше таа под фотографија со Тоше напиша дека е „Засекогаш сама“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.10.2019 - 11:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега