ФОТО: Секси Милица се појави со велосипед на плажа - ги покажа природните облини

Милица Павловиќ важи за еден од најатрактивните и најзгодни пејачки на целата естрада. И што е најважно 100% природна! 

Секси сењорита неодамна  беше на одмор во Турција, па освен витката линија, Милица може  се пофали и со ненагласените природни  облини, што ја прави  поразлична од повеќето пејачки.

Особено кога пејачката облечна во едноделен костим за капење во свежи летнии бои, се појави на велосипед на плажата. 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.07.2019 - 23:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега