ФОТО: Секси и по дома - Елеонора ги покажа силиконите

Некогашата учесничка во реалното шоу Задруга, скопјанката Елеонора Миљковиќ се стекна со голема популарност и доста е активн на социјалните мрежи.

Елеонора често споделува провокативни фотографии.

Овој пат изненади облечена во лежерно издание, но секако дека бујното деколте беше во прв план.

15.01.2022 - 15:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега