ФОТО: Секој би посакал да му напише казна - Македонката Стефани е најзгодната полицајка во земјава

Атрактивната Стефани Стојчевска е една од најзгодните полицајки во нашата земја.

Стефани, како што објави „Слободен печат“, веќе неколку години е полициски службеник и се грижи за безбедноста на сите нас.

На социјалните мрежи често објавува своите провокативни фотографии. Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on Sep 15, 2019 at 2:41pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Wild and free...just like the sea! 

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on Aug 26, 2019 at 9:11am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Vamos a La Playa ! 

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on Jul 2, 2019 at 7:44am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Keep walking...to your paradise ! 

A post shared by Stefani Stojcevska (@stefanistojcevska) on Jun 20, 2019 at 6:37am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.10.2019 - 19:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега