ФОТО: Секогаш ја гледаме средена од глава до пети - сопругата на Јоксимовиќ без шминка

Убавата сопруга на Жељко Јоксимовиќ, водителката Јована, покажа како изгледа без шминка со мокра коса.

 

 

 

 

18.08.2018 - 15:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега