Фото: Сека со провокативни фотографии со сопругот во Грција

 

Српската фолк-пејачка Сека Алексиќ постојано ја истакнува својата сексуалност на социјалните мрежи. Таа на својот инстаграм-профил објави две провокативни фотографии со кои предизвика бура реакции кај обожавателите.

На првата фотографија таа е топлес, а на втората ужива заедно со сопругот. Под фотографијата напиша „Мојата среќа! Најдобриот сопруг на светот!“

Фотографиите се од нивното летување во Грција, а по враќањето во Белград Сека најави нова песна и спот – подарок за најверните обожаватели.

 

 

 

13.09.2017 - 16:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа