ФОТО: Седела во автобус и наеднаш почнала силно да се чеша - имала што да види под седиштето

Кристал Лопез, како што вели, во автобус на линијата 26 во Филаделфија мирно седела кога одеднаш почувствувала дека ја чеша цела рака.

Погледнала и како што вели, под седиштето наишла на рој инсекти.

Веднаш објавила видео од случката на социјалните мрежи ипредизвикала скандал. Од градскиот превоз во Филаделфија велат дека редовно се чистата возилата и дека користат специјални инсектициди, но очигледно тоа не е вистина.

 

 

 

13.09.2018 - 13:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега