ФОТО: Се жени поранешното момче на Лото-Марјана

Македонскиот музички менаџер Кристијан Стефановски – Кико се жени.

Стефановски пред да влезе во менаџерските води со големите ѕвезди на јавноста и стана познат како момче на македонската лото девојка и ТВ водителка Марјана Станојковска, пренесе Вистина.

Неколку години подоцна ја започнува љубовната романса со сегашната свршеница, Ана Стојковска, инаку сестра на попознатата Ива Стојковска, некогашна македонска ракометарка која ја побара за жена.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 10:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега