ФОТО: Се виде се на огледалото - Ирина позираше по градник, но во позадина нешто друго привлече внимание

Ирина Шајк ги почести своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со уште една жешка фотографија.

Имено, манекенката позира во црн градник, без шминка и со мокра коса.

Фотографијата добила над половина милион лајкови, а фановите забележале дека Ирина открила и повеќе од тоа што планирала.

Во одразот на огледалото кое што се наоѓа зад неа, се гледа нејзиниот задник.

„Ти го гледам задникот“ - напишал еден од следбениците под фотографијата.

„Ти благодарам што ни го покажа тоа“ - коментирал друг следбеник.

Како што знаеме, пред повеќе од една година Ирина и холивудскиот актер Бредли Купер се разведоа.

„Двајца прекрасни луѓе не мора да бидат и супер пар. Среќна сум поради заедничките моменти кои што ги доживеавме“ - изјавила Ирина тогаш. 

 
 
 
View this post on Instagram

Summers in the new #invisiblebra by @intimissimiofficial  #intimissimi #ad

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Jul 7, 2020 at 7:35am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.07.2020 - 16:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега