ФОТО: Се сврте и покажа дека е најзгодна жена - вака оформени стомачни нема скоро никој друг

Манекенката Дуцен Крос во моментов ужива на одмор на Ибица заедно со пријателките и колепшките Џоан Смолс, Шанина Шајк и Кендис Свонпул, а оввие заводливи девојки ги покажаа и своите витки тела.

Но, повеќе од останатите во очи на јавноста паднала и 34-годишната Дуцен, која гордо се шеткала со минијатурно бикини со леопард дезен, потврдувајќи дека заслужува титула за најзгодна жена на светот.

Таа ги засенила сите други дами, иако и тие имаат со што да се пофалат.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.08.2019 - 20:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега