ФОТО. Се сликаше гола ама сите и се смеат - Кардашијан направи голем фотошоп кикс

Кортни Кардашијан со својата фотографија предизвика лавина негативни коментари.

Едната нога со фотошоп и делува подолга од другата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.03.2019 - 19:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега