ФОТО: Се славеше во домот на градоначалникот Митко Јанчев - „Убавите моменти во животот се паметат засекогаш“

Во домот на актуелниот градоначалник на Општина Кавадарци, Митко Јанчев вчера имаше убава причина за славење. Имено, неговата сопруга Василка го славеше својот 38. роденден По тој повод градоначалникот на својот Фејсбук профил сподели фотографии од прославата во домашна атмосфера.

„Убавите моменти во животот се паметат засекогаш“, напиша тој во опис на фотографијата.

Инаку, Веселка и Митко Јанчеви се родители на три деца: Никола, Стојанче и Мила.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2021 - 12:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега