ФОТО: Се разголе „злобничката“ и покажа со што располага - градите во прв план

Габријела Спаниќ воодушеви бројни фанови со фотографија во тесно боди, за која доби над 135.000 лајкови и стотина комплименти.

Венецуелската ѕвезда, пејачка и филантропка која има хрватски корени македонската публика ја засака пред се поради улогите во сапуниците како што се „Злобничка“ и „За твојата љубов“.

47-годишната актерка неодамна се врати на малите екрани во новата теленовела, а сега се збогуваше од сетот и снимањата со оваа фотографија на кја го истакна деколтето.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gabriela Spanic (@gabyspanictv)

23.07.2021 - 19:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега