ФОТО: Се разголе снаата на Брена

Српската пејачка Александра Пријовиќ која всушност и е снаа на Лепа Брена објави нова провокативна фотографија на Инстаграм со која ги скара фановите.

Имено, на фотографијата каде буквално ги разголе градите, освен позитивни имаше и доста негативни коментари.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on Aug 22, 2019 at 3:10am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.08.2019 - 21:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега