ФОТО: Се разголе македонската пејачка - Покажа како изгледа во бикини

Убавата македонска пејачка Симона Поповска, покажа како изгледа во бикини.

Поповска во кратките приказни на „Инстаграм“ сподели фотографија од костим во капење каде наѕираат нејзините стомачни.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.09.2019 - 10:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега