ФОТО: Се повеќе слабее - македонската пејачка ја доведе линијата до совршенство, на снегот позираше разголена

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска, која својата најголема популарност ја стекна со учеството во музичкото шоу Пинкови ѕвездички деновите на пандемијата, додека сите седим дома и јадеме, таа ги искористи да ја доведе својата линија до совршенство.

На социјалните мрежи се пофали дека практикува посебен начин на исхрана, а потоа и резултатите од тоа.

Антониа успеа за еден месец да ослабе 16 килограми, а сега се пофали дека не застанала на тоа и се пофали дека бројот на изгубени килограми се искачил на 19.

На Инстаграм објави фотографии на кои пзира на снег, облечена во тесен комбинезон, со кој се истакнува нејзината витка става.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 20:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега