ФОТО: Се породи поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ

Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ и водителката на временска прогноза, Ксенија Бујишиќ се породи и на свет ја донесе ќерката Лора.

Ксенија пред неколку дена на својот „Инстаграм“ објави фоторафија каде што позира со трудничкото стомаче.

 

За потсетување, Вељко се сврши со неговата избраничка Богдана со која планира наскоро да направи свадба.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2019 - 19:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега