ФОТО: Се појави пред огромна публика со длабоко деколте - магична модна комбинација

Пријанка Чопра никогаш не бил попопуларна, а за нејзината свадба со десет години помладиот Ник Џонас не престанува да се зборува.

Неодамна убавата Индијка гостуваше во емисијата „Tonight Show"  на Џими Фалон, а нејзиниот моден избор ги воодушеви сите.

Пријанка се појави во фантастично бело одело со циркони во кое изгледаше моќно и впечатливо, а го искомбинирала со тесни бели салонки. Погледнете:

Prijanka u sjajnom ženskom belom odelu

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 15:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега