ФОТО: Се појави на Ѕвездите на Гранд, па се откажа од своето презиме - со новиот изглед ги сруши сите граници

Ѕвездана Стевановиќ привлече големо внимание од публиката на „Ѕвездите на Гранд“ пред се бидејќи постојано го менува стилот и изгледот, со намера да не ѝ досади на публиката. Со почетокот на минатата година призна дека се откажала од своето презиме бидејќи не постои ѕвезда која има име како нејзиното.

„Не ми се допаѓа моето презиме. Татко ми ќе ме убие ако гледа“, рекла Ѕвездана.

Денес, со бојадисана коса во неон зелена боја, престана да наликува на Лејди Гага, но некако влече на Ники Минаж.

Неважно, на секој чекор мами погледи си оваа боја на коса:

 

 
 
 
View this post on Instagram

 @prettylittlething @luxuryprettywigs #zvezdana #neon #neonhair #green #neongreen #greenhair

A post shared by ZVEZDANA (@zvezdanabarbie) on Jan 28, 2019 at 8:46am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 14:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа