ФОТО: Се појави на „Ѕвездите на Гранд“ на 14 години - денес има 19 и се соблече во бикини

Ајша Капетановиќ со својата фотографија привлекла огромно внимание на Инстаграм. Имено, фотографијата на која позира во бикини покренала лавина реакции, а многумина ѝ порачале дека изгледа прекрасно.

Таа на само 14 години во 2014 година привлече големо внимание кога стана финалистка на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ и тогаш официјално зачекори на српската музичка сцена.

Вака изгледа денес:

 
 
 
View this post on Instagram

Miriše na more koža boje cimeta 

A post shared by Ajša Kapetanović (@ajsaa_kapetanovic) on Aug 17, 2019 at 3:40am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 09:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега