ФОТО: Се ожени српскиот пејач - македонската поп-дива меѓу гостите на свадбата

Српскиот пејач Стеван Анџелковиќ се ожени вчера со својата избраничка Наташа.

Стеван и Наташа веќе долги години беа во љубовна врска, па одлучија љубовта да ја крунисаат со брак.

На нивната свадба присуствуваше и македонската поп-дива Калиопи.

Таа за оваа прилика се одлучи за елегантен црн фустан.

Погледнете:

 

 

 

21.09.2018 - 12:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега