ФОТО: Се омажи ќерката на Пол Вокер - до олтарот ја испрати најголемиот пријател на трагично загинатиот актер

Ќерката на трагично загинатиот актер Пол Вокер, 22 годишната Мидоу се омажи за актерот Луи Торнтон Алан, три месеци откако објавија дека се верени.

Манекенката на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии и видео од венчавката и откри дека до олтарот ја испратил големиот пријател на нејзиниот починат татко, актерот Вин Дизел кој ѝ бил и кум.

23.10.2021 - 13:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега