ФОТО. Се огласи и мајката на Карлеуша

По скандалот со Карлеуша се огласи и нејзината мајка Дивна.

 

Таа ја објави оваа фотографија па праша, дали на новинарите им е поинтересна Карлеуша отколку да се свртат кон Путин.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 20:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега