ФОТО: Сара Мејс се врати во форма - пејачката покажа како изгледа еден месец по породувањето

Македонската пејачка Сара Мејс пред скоро еден месец се оствари во улогата на мајка, но тоа воошто не ја спречува да им се рати на своите работни обврски.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со своите ученици кои ги спремала за настап на фестивал, а под истата напиша : “Деца пејачи и деца свирачи, со наставник и наставничка!”

Мора да се признае дека пејачката изгледа одлично!

 
 
 
 

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on Oct 9, 2018 at 5:26am PDT

 

 

 

11.10.2018 - 13:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега