ФОТО: Сандра Африка стана фатална русокоса

Сандра Африка важи за една од најжешките пејачки, но меѓу најбараните на српската естрада, но ретко кога оваа секси пејачка менува нешто од нејзиниот имиџ.

Сепак, за сите оние обожаватели кои сакаа нешто вакво, се случи голема промена – Сандра ја промени својата боја на коса – ниту повеќе ниту помалку туку во русокоса.

Иако е препознатлива како бринета уште од моментот кога се појави на сцената, таа реши да се покаже пред публиката како русокоса, но, веројатно, само за целите на видеото, бидејќи во коментарот напиша „Драма“.

Фановите и порачаа дека е истата Ники Минаж, а нејзината коса изгледа одлично и дека треба да го задржи имиџот, но има и такви кои сметаат дека „бринетите секогаш се подобри риби од русокосите“.

 

 
 
 
View this post on Instagram

DRAMA

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on Feb 26, 2020 at 5:37pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.02.2020 - 17:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега