ФОТО: Сандра Африка реши да го промени имиџот

Сандра Африка со горини е позната по својот задник, но и по правата долга и рамна коса.

Сепак се чини дека пејачката сакаше да направи промена, па реши малку да го промени имиџот или поточно малку да експериментира со коста.

Сандра на Инстаграм се пофали  дека веќе нема долга и права коса, туку малку ја скраила и направила локни.

Еве како изгледа: 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 12:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега