ФОТО: Сандра Африка на шипка со бели гаќички

Сандра Африка жари и пали. Уште еднаш докажа во каква топ форма е.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 19:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега