Фото: Само тој успеа да ја „скраси" Руслана - ова е нејзиниот сопруг

Познатата украинска пејачка Руслана која победи и на Евровизија, ги освои срцата на сите, а ова е единствениот маж кој го освои нејзинмото срце и ја одведе до олтар.

Заедно се од 1995. година.

 

 

 

 

17.05.2018 - 21:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега