ФОТО: Само со пешкир на задникот - Сандра Африка го запали Инстаграм

Атрактивната српска пејачка Сандра Африка со провокативна фотографија на Инстаграм.

легната со пешкир во својот дом за масажа, таа ги запали социјалните мрежи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2020 - 17:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега