ФОТО: Само што го извади вереничкиот прстен - Бадриќ со фотка во венчаница ги збуни сите

Популарната пејачка Нина Бадриќ која важи за жена која старее како виното, ги збуни сите свои фанови и следбеници на Инстаграм, откако објави фотографија со венчаница во црква.

Сепак, се работи за кадри од нов спот, но Нина успеа да ги збуни фановите кои и упатија честитки во коментар.

За потсетување, 45-годишната пејачка Бадриќ веќе на раката не носи веренички прстен откако пукнала љубовта со 52-годишниот претприемач Тино Бралом.

Таа во последно време секаде се појавува сама, на сите настапи и манифестации, а сега веќе и го нема и вереничкиот дијамантски прстен на рака.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.06.2019 - 17:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега