ФОТО: Само по градник во кујна - македонската пејачка покажа како ги минува деновите во изолација

Додека трае забраната за движење поради коронавирусот многу од познатите личности почнаа да објавуваат фотографии од тоа како го поминуваат времето дома.

Пејачката Еелена Петреска на Инстаграм сподели разголени фотографии од себеси.

Само по градник пејачката покажа дека е секси домаќинка.

 
 
 
View this post on Instagram

Home work...  #kitchen... I spend the whole day here... Mothers will understand what I am saying  #mommyslife #alldaykitchen

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska) on Apr 9, 2020 at 4:27am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.04.2020 - 14:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега