ФОТО: Розга плачеше пред публиката

Првото белградско издание на „ Music Week festivala “ започна вчеравечер, а на сцена се качи и Јелена Розга. 

Имено, на пејачката вчера и беше роденден, а публиката придружувана бендот и пееше роденденска песна, а потоа дочека на сцена и торта од организаторите на концертот.

Таа се расплака од изненадувањето.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.08.2019 - 11:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега