ФОТО: Розе танга среде Широк Сокак во Битола

Дали станува збор за некоја луда ноќ или пак за некој „перфроманс„ се уште не знаеме, но битолската розе танга е хит на социјалните мрежи.

 

 

 

20.07.2018 - 12:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега