ФОТО: Романтична приказна среде ураганот во САД - тие ќе кажат ДА и покрај најавите за катастрофа

Ураганот Флоренс нема да спречи пар од Вирџинија да стапне на лудиот камен. 

Џон и марша планираат да се заколнат на вечна љубов и покрај најавите за катастрофа од енвидени размери.

Тие ќе се земат на обалата и велат дека љубовта им е посилна од ураганот.

 

 

 

14.09.2018 - 11:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега