ФОТО: Родената сестра на Душко е добра другарка со Карлеуша - во костим за капење позираше како пејачката

Катарина во претешките моменти била со смеејството Карлеуша Тошиќ па дури и ги чувала нивните деца. Родената сестра на Душко е во сјајни односи со познатата снаа, а дури со нив оди на летување и често престојува во семејната куќа на Дедиње. Катарина ? е голема поддршка на Јелена а погледнете како изгледа. Вака провокативен костим за капење сигурно препорачала Јелена:

jelena-i-dusko-sestra

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by @ katarinatp81 on May 22, 2018 at 9:18am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.12.2019 - 22:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега