ФОТО: Рита Ора во жешко издание- позираше во проѕирен костим за капење

Популарната пејачка Рита Ора со потекло од Косово, знае како а го сврти вниманието кон себе.

Пејачката од непозната егзотична локација , постираше фотографија во мокар и проѕирен костим за капење кој ги откри сите нејзини адути.

„Се надевам дека уживате во летото“напиша Рита, а коментари само се редеа, а еден од фановите и понуди и брак.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Hope you’re all having a great summer holiday so far @ronanpark

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Jul 28, 2019 at 10:43am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.07.2019 - 17:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега