ФОТО: Рита Ора во топлес издание - албанската пејачка обожава да објавува разголени фотографии

Рита Ора редовно ги изненадува следбениците со нови, провокативни фотографии, а сега отишла и чекор понатаму.

Пејачката се фотографирала додека се гледала во огледало и тоа без маица, а сите можат да ги видат нејзините гради.

Сепак, Рита се одлучила да не покаже сè, па градите ги покрила со раката, а сите коментари биле воодушевувачки. Пејачката собрала повеќе од половина милион лајкови на овие предизвикувачки фотографии.

 
 
 
View this post on Instagram

Doing my own glam I had to show you guys! Lol I mean I’m not the best at it! But I love doing it!Happy #pride 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Jun 27, 2020 at 11:08am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.07.2020 - 12:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега