ФОТО: Ријана се здебели 10 килограми - пејачката го покажа разголеното тело, градите во прв план

Славната пејачка Ријана неретко умее да ги израдува своите фанови со разголени фотографии.

Иако се здебелила повеќе од 10 килограми, Ријана гордо ги покажува облините за рекламата на својот бренд за долна облека, а дека килограмите добро ѝ прилегаат покажуваат и комплиментите кои секојдневно ги добива.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.07.2020 - 10:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега